NK estafette in Amstelveen
Eindhoven Atletiek was met 15 teams op 27 en 28 september uitstekend vertegenwoordigd bij de jaarlijkse Nederlandse Estafette Kampioenschappen,
Eindhoven Atletiek was met 15 teams op 27 en 28 september uitstekend vertegenwoordigd bij de jaarlijkse Nederlandse Estafette Kampioenschappen,
Een rondje langs de atletiekwedstrijden van deze week, met opvallende prestaties van Demi van den Wildenberg (WK atletiek), Eline de Jong (Tilburg 10 Miles) en Brian Lesterhuis (NK Werp5Kamp).
Op zaterdag 1 november starten we met de opleiding tot Assistent Baanatletiektrainer 2 (ABAT2). Doe jij ook mee?
Bij de ontknoping van de U16-competitie op zaterdag 20 september is de jongensploeg van Eindhoven Atletiek 18e van Nederland geworden en de meisjesploeg 24e.
Ook dit jaar zal Eindhoven Atletiek weer na de finish sportdrank en fruit aanbieden aan de deelnemers van Marathon Eindhoven. Help jij mee?
Het bestuur van Eindhoven Atletiek is op zoek naar een nieuwe penningmeester.
Het thema van het zomerfeest 2025 voor de junioren was Fiesta. Het leverde een mooie avond op.
Bij de clubkampioenschappen op zaterdag 13 september maakte een groepje hardlopers kennis met de technische atletiekdisciplines.
Eline de Jong en Kirsten Peeters haalden op zondag 14 september overwinningen binnen voor Eindhoven Atletiek bij de promotie/degradatiewedstrijd in Utrecht.
Eindhoven Sport organiseert op woensdag 1 oktober een wereldrecordpoging om zo veel mogelijk 55-plussers tegelijkertijd buiten te laten bewegen.
Een rondje langs de atletiekwedstrijden van deze week, met o.a. een bronzen medaille voor Pien Liebregts bij het NK 100km in Winschoten.
Na afloop van de clubkampioenschappen voor de jeugd worden voor onze jeugd pannenkoeken gebakken.Gebruik het onderstaande formulier om je hiervoor in te schrijven, zodat we weten hoeveel we moeten bakken.
Klaar voor de start? Meld je dan nu aan voor onze cursus voor beginnende hardlopers.
Een rondje langs de atletiekwedstrijden van deze week, met o.a. een snelle tijd van Tim Verbaandert op de 1500 meter.
Bij de Nazomermeerkamp in Venray waren er podiumplaatsen voor Noah Reek (jongens U18), Denny Kreekel (M60) en Monique Kreekel (V50).
Thijmen Mol en Poppy Parsley liepen in de prijzen bij de 58e Nationale C-Spelen in Amsterdam.