Atletiekkamp 2026

Beste atleten & ouders, 

De organisatie van het atletiekkamp is weer begonnen. 
Dit zal een leuk, gezellig en actief weekend worden met allerlei spellen, eten, drinken, vrije speeltijd en uiteraard veel plezier. 

Dit jaar vindt het kamp plaats in het weekend van 4 t/m 6 september 2026. 

Aanmelden kan via de volgende link: 
https://forms.microsoft.com/e/x1PY64qTWu 

Wie
Het jeugdkamp is voor de U8 t/m U16 atleten van Eindhoven Atletiek

Wat
Gecombineerd kamp voor de genoemde leeftijden. Programma’s zijn voor het grootste deel gescheiden (U8/U9/U10/U12 & U14/U16). Een aantal zaken zoals ontbijten, bonte avond en overnachting zullen overlappen. 

Waar 
De locatie voor het kamp van dit jaar is groepsaccommodatie “Kuijpershoefke”. 
https://kuijpershoefke.nl/ 

Wanneer 
Het weekend van vrijdag 4 september (+-19:30) t/m zondag 6 september 2026 (+-13:00) 

Kosten 
De kosten voor het kamp bedragen €55,- 

Organisatie & begeleiding

De organisatie van het kamp wordt verzorgd door Arno Classen, Cyriel Heijink, Milena Ploeger, Peter Overschie & Michiel Ruland. 

De begeleiding gedurende het kamp zal bestaan uit een combinatie van jeugdtrainers, aangevuld met ouders voor specifieke activiteiten of de keukenploeg. 

Meehelpen

Lijkt het je als ouder leuk om ook een dagdeel te komen helpen? Geef dit dan aan bij de inschrijving van je kind(eren). 

Vragen of ontbrekende informatie? 

Hebt u nog vragen of mist u bepaalde informatie? 

Stuur dan een email naar arno.classen@eindhovenatletiek.nl 

Met vriendelijke groeten, 

De organisatie